Виготовлення м’яких меблів

Виготовлення на замовлення м’яких меблів у Києві: стільці, крісла, дивани, ліжка, м’яка оббивка стін, ін. Виготовлення меблів за вашим дизайном або розробка візуалізацій м’яких меблів саме для вас. Понад 240 видів тканин і натуральної шкіри для оббивки м’яких меблів.

З 2014 року «РІЧ» займається дизайном і виготовленням на замовлення різноманітних м’яких меблів. Починаючи від міцного і надійного каркаса й закінчуючи стильними іпрактичними матеріалами оббивки. Ми дбаємо про якість виготовлення м’яких меблів на всіх етапах виробництва.

 

У м’яких меблях на замовлення (Київ) використовуємо багато різних матеріалів: тканини, шкіра, метал, м’які наповнювачі, дерево і плитні матеріали. Відповідальне ставлення до вибору якісних комплектуючих- запорука виготовлення якісних м’яких меблів на замовлення в Києві.

Коли ви звертаєтесь за консультацією з приводу виготовлення м’яких меблів на замовлення до спеціалістів «РІЧ», не сумнівайтесь, ви отримаєте максимум компетентної інформації. Ми відповімо на запитання та дамо поради про те, як виготовити м’які меблі за вашим замовленням так, щоб вони служили максимально довго, догляд за ними був нескладним, а користування – зручним.

Ми використовуємо різноманітні варіанти покриттів для дерев’яних деталей м’яких меблів, широкий спектр оббивочнихтканин. Безліч поєднань фурнітури та м’яких наповнювачів дозволить задовольнити саме ваші потреби у м’яких меблях, виготовлених на замовлення.

Каркас для м’яких меблів ми виготовляємо у власному столярному цеху. Ми гарантуємо міцність і довговічність м’яких меблів, виготовлених на замовлення шляхом відбору якісного дерева без тріщин і сучків.

«РІЧ» використовує тільки сухе дерево (8-12% вологості) для виготовлення м’яких меблів на замовлення в Києві. Наявність власної малярки дає змогу надати різних відтінків і кольорів та вкрити лаком дерево, яке використовується як видимі деталі у м’яких меблях, виготовлених на замовлення в Києві.

Звертайтесь в наші соціальні мережі, телефонуйте, пишіть в вайбер і телеграм. Ви отримаєте швидкий попередній прорахунок виготовлення м’яких меблів на замовлення