Виготовлення меблів з масиву дерева за класичними столярними технологіями

Меблі з дерева, виготовлення на замовлення в Києві. Стільці, столи, ліжка, тумби, шафи, меблі для ванної, сходи, комоди, серванти, скрині, лави, підвіконня, панелі й рейки на стіну та стелю, декоративні панно.

Про виготовлення меблів з масиву дерева можемо розповідати довго, адже історія «РІЧ» у 2008 році розпочинається саме зі столярної майстерні, яку організували ентузіасти своєї справи.

Бажання працювати з натуральним деревом і відроджувати класичні технології з’єднання, обробки та покриття дерев’яних меблів спонукало нас залишити минулі професії й присвятити життя столярній справі. Так хобі стало справою життя.

Ми почали з найпростіших інструментів, експериментували й вчилися на помилках (ніколи коштом клієнта), облаштовували нові, більші приміщення, купували важкі деревообробні станки. Та, найголовніше, – здобували досвід і з 2008 року накопичили його чимало.

При виготовленні меблів з дерева ми намагаємося дотримуватися кількох простих принципів:

  • екологічність дерева і покриттів. Маємо сертифікати;
  • практичність, зносостійкість і відновлюваність покриттів та просочень для меблів з дерева на замовлення. Баланс між стійкістю і легкістю відновлення матеріалу покриття;
  • індивідуальний підхід. Попередні консультації та заміри допомагають обрати породу дерева, покриття, розмір та ергономіку, які підходить саме вам;
  • естетику, легкість і надійність конструктиву виробів з дерева. Поєднання традиційних шипових з’єднань з сучасними клеями і фурнітурою дозволяють нам створювати легкі та наднадійні меблі з дерева на замовлення (Київ);
  • екологічно відповідальне виробництво. Кожне виконане замовлення з виготовлення меблів з натурального дерева компенсується висадкою двох дерев на території замовника або у «РІЧ Діброва»;
  • гарантійне і сервісне обслуговування меблів з дерева виготовлених на замовлення (Київ). Дворічна повна гарантія і постгарантійне обслуговування – запорука задоволення від користування меблями з дерева виготовленими у «РІЧ».

До появи ДСП і МДФ 90% меблів виготовляли з дерева, і не просто так. Меблі з натурального дерева екологічні, надійні, зручні та з роками не втрачають своєї цінності й переходять до категорії благородного антикваріату.

Зараз, з метою здешевлення виробу, багато меблів на замовлення виготовляють з замінників натурального дерева, та все ж масив об’єктивно лишається найкращим варіантом для виготовлення дерев’яних меблів на замовлення.

Коли хобі стає професією – цікаво спробувати і осягнути якнайбільше. Окрім традиційних столярних технологій, нас цікавлять такі екзотичні теми, як випалювання дерева, покриття натуральним бджолиним воском і олією льону з додаванням живичного скипидару, створення конструктивних з’єднань для меблів у дуже „вологих” приміщеннях та ін.

Виготовленням класичних меблів з дерева наша діяльність не обмежувалася. Ми займаємося нетривіальними проектами, що пов’язані з масивом і деревообробкою (створення планкену з випаленої сосни і облаштування ним фасадів, будівництво дитячих майданчиків з дерева та ін.)

Різноманітні роботи з натуральним деревом дарують нам досвід, який дає можливість радити своїм клієнтам оптимальне рішення щодо сировини, конструктиву, обробки та покриття меблів з масиву дерева виготовлених на замовлення та інших дерев’яних виробів.

Звертайтеся до нас в месенджери, соціальні мережі (Facebook, Instagram), заповнюйте заявку внизу сторінки або телефонуйте за номерами (093) 850 33 34, (066) 385 12 02 чи (044) 232 69 67. Ви отримаєте кваліфіковану консультацію спеціаліста-столяра з питань виготовлення меблів з дерева на замовлення в Києві.

Попереднє замовлення

Вид виробу