Меблі в стилі лофт з металу та бетону

Виготовлення на замовлення меблів, арт-об’єктів, сходів, покриттів стін, підлоги, стелі у стилі лофт з металу, дерева, бетону, скла, каменю, тканини і кераміки.

Виробничі потужності в Києві (Теремки)

Лофт: стиль і стилізація

 

У 40-х роках минулого сторіччя в індустріальних районах Манхеттена виникла ідея облаштовувати нежитлові габаритні приміщення під житлові. Так-так, уявіть собі, на Манхеттені колись існували мануфактури, та ціни на землю у Нью-Йорку почали зростати й підприємці покинули район, перебравшись на околиці міста. А полишені фабрики обмилували митці – співвідношення ціни за оренду і функціональність просторих, світлих приміщень із височенними стелями була на руку художникам, скульпторам, фотографам, музикантам.

А вже за 10 років лофт із простої майстерні еволюціонував у найпопулярніший інтер’єрний стиль. Так богемна нью-йоркська публіка допомогла колишнім покинутим приміщенням вирости в ціні у сотні разів, і стати найбажанішим житлом не лише для митців, а й для представників бізнес-індустрії: адвокатів і фінансистів.

Звичайно, справжній лофт можливий лише в органічному середовищі. Згодиться покинутий склад, стара фабрика чи водонапірна башта. Але таких приміщень на всіх не вистачить, а так хочеться. Дизайнери знайшли вихід: стилізація стилю лофт у новозбудовані приміщення – котеджі чи квартири житлових будинків. Але важливо, щоб замовник розумів цю відмінність.

Майстерня дерев’яних меблів “РІЧ” любить працювати з true середовищами, але в переважній більшості випадків ми створюємо нові концептуальні локації – стилізації інтер’єрів. Стилізації бувають якісні, вражаючі, соковиті, зі смаком, а ще бувають банальні, штучні, перенасичені, неякісні. Ми знаємо, як досягнути стилізації якісного лофт-середовища в невластивому лофту просторі: квартирі, закладі, котеджі. Тож далі говоритимемо про лофт саме в контексті стилізації інтер’єру.

Лофт має багато засобів матеріально-естетичного втілення, тому важливо дотримуватись обраної концепції. Металевий якір в інтер’єрі буде органічно виглядати лише тоді, коли дизайнером передбачена стилізація корабельної верфі, яке передбачає велике приміщення, краєвид з вікна на воду та ін. Розміщувати якір у будь-якій іншій стилізації лофт-інтер’єру- несмак.

Щоб стилізація була якісною, варто уникати імітації матеріалів, інакше вийде тавтологія – стилізація на стилізацію. У лофт-інтер’єрі не місце ламінованому ДСП, плитці „старе місто” і штучному каменю. Дерево, метал, бетон, керамічна цегла, брезент, іноді скло, граніт – вибір матеріалів для якісної стилізації true лофт інтер’єрів небагатий.

Великі простори для лофт-приміщень

Не проектуйте лофт у багатокімнатних квартирах – високі та просторі виробничі приміщення ось трушні пращури сучасного лофту. Не кожна квартира-студія „потягне” лофт, не кажучи про маленькі кімнатки. Кімната в якій меблі розставлені під стінами ніколи не стане лофтом, навіть якщо ці меблі зроблені з пелет.

Сміливість прагнути досконалості

Буває фантазуєш над новим проектом або виробом і, часто, коли приходять сміливі ідеї думаєш: „ні-ні, це вже занадто, ніхто таке не затвердить”. Неправда! М’які меблі з брезентовою оббивкою, чавунна підлога, стіни з листової міді, натуральне дерево в душовій – це ті сміливі ідеї яких часто не вистачає вилизаному київському лофту.

Використовуйте справжні старі речі. Вони, можливо, виглядають не так ефектно, як нові стилізації, але в комплексі нададуть колоритну індустріальну атмосферу вашому приміщенню в стилі лофт.

І, будь ласка, забудьте про пелети, просто не згадуйте про них.

Якщо хочеться змішувати стилі, звертайтеся до нас за проектуванням і реалізацією лофт-інтерє’рів, за виготовленням меблів і інших арт-об’єктів у стилі лофт.

Задоволені клієнти, що отримали більше ніж очікували – розкіш яку ми можемо собі дозволити.