Меблі з натурального дерева для вологих приміщень

В «РІЧ» часто звертаються з приводу виготовлення на замовлення меблів з натурального дерева для ванної кімнати. Меблі з дерева у ванній кімнаті? Нічого дивного, адже масив дерева найбільш стійкий до вологи іводи матеріал, на відміну від фанери, ДСП і МДФ.

Виготовлення на замовлення меблів для ванної кімнати з натурального дерева дозволяє замовнику розробити власний дизайн і конструктив, обрати покриття або просочення меблів для ванної з масиву.

Наявність у нашій столярній майстерні різних порід дерева (вільха, сосна ясен, дуб, ін.) дозволяє замовнику обрати масив дерева, який найбільше підходить з естетичних і конструктивних міркувань. Нагадуємо що столярна майстерня «РІЧ» знаходиться в місті Києві на Теремках. У майстерні ви познайомитеся з майстрами та переглянете зразки натурального дерева з різними покриттями іпросоченнями, різних кольорів і фактур натурального дерева. А ще побачите деякі зразки робіт «РІЧ» у процесі столярного виробництва.

Виготовлення на замовлення меблів з натурального дерева дозволяє максимально ефективно використовувати площу і простір вашої ванної кімнати та зробити меблі ергономічними, враховуючи ваш зріст і комплекцію. Ми спроектуємо і виготовимо тумбу під рукомийник з дерева потрібної висоти, зробимо раму для дзеркала з масиву зручного формату, продумаємо ергономіку висячої шафки з натурального дерева для ванної кімнати або будь-яку іншу вашу забаганку.

Тумби під рукомийник, полички, вішаки та інші меблі для ванної кімнати на замовлення з натурального дерева – найкращий вибір. Вони довго служитимуть в умовах підвищеної вологості та постійної дії води, вони піддаються відновленню і реставрації. У світі одноразових речей меблі з масиву – це інвестиція у власний затишок та піклування про екологічну ситуацію в Києві іна планеті Земля.

Останнім часом набули популярності мийки не врізані в стільницю, а рукомийники-чаші, верхній край яких вищий за площину стільниці. Такі рукомийники виглядають ефектно (особливо виготовлені на замовлення, з авторської кераміки або натурального каменю). Виготовлення на замовлення тумби з натурального дерева для рукомийника у вашу ванну кімнату дозволить підібрати текстуру і колір натурального дерева так, щоб рукомийник-чаша і дерев’яна тумба виглядали гармонійно. Те ж стосується й інших виробів з масиву дерева для ванної кімнати. Естетики іконцептуальності дизайну ванної кімнати можна досягти шляхом виготовлення на замовлення меблів з масиву для вбиральні (Київ).

Звернувшись до нас ви отримаєте детальну консультацію спеціалістів з досвідіму виготовленні меблів для ванної кімнати з натурального дерева на замовлення в Ки