Проектування і виготовлення корпусних меблів

Проектування і виготовлення корпусних меблів: кухня, шафа-купе, гардеробна кімната, вітальня, комод і дитячі меблі.

Майстерня в Києві на Теремках.

Виготовлення корпусних меблів з різноманітних матеріалів: фанера вологостійка, шпонованаі ламінована, МДФ фарбований, шпонованийі плівковий, ДСП ламінована, шпонованата інше.

Доставкаі монтаж корпусних меблів в Києві – безкоштовні.

У майстрів і дизайнерів «РІЧ» є досвід виробництва та обслуговування корпусних меблів. Ми слідкуємо за новинками, і порадимо якісну, ергономічну і довговічну фурнітуру, що дозволить насолоджуватися щоденним користуванням корпусними (вбудованими) меблями, виготовленими на замовлення саме для вас.

Гардеробні кімнати, шафи купе, кухні – це корпусні (вбудовані) меблі, що не мають силового каркаса, а опорні функції виконують стінки зв’язані в корпус. Виготовлення корпусів для меблів можливе з різноманітних плитних матеріалів (від найдорожчих до дешевших): МДФ фарбований, фанера шпонована, МДФ шпонований, фанера водостійка ламінована біла, фанера водостійка ламінована коричнева, фанера вологостійка неламінованапросочена водостійкою олією, ДСП ламінована.

Корпусні (вбудовані) меблі часто бувають велико-об’ємними, тому для здешевлення матеріалом корпусу обирають ламінований ДСП (найдешевший матеріал).

ДСП не любить вологи, тому важливо захистити незахищені торці ДСП від потрапляння туди води. Ви можете бути впевнені, що всі корпусні меблі «РІЧ» матимуть проклеєні кромкина кожній деталі з ДСП, а не лише у видимих зонах. Це важливо, адже так збільшується строк експлуатації корпусних меблів, особливо кухонь з ДСП (виготовлення на замовлення, Київ) й інших корпусних меблів з ДСП для вологих приміщень.

Також кромкування«по колу» всіх деталей з ДСП зводить до нуля негативні випари клеєвихсумішей, які є зв’язуючоюосновою для Дерево-Стружкових Плит під час виготовлення корпусних меблів на замовлення (Київ).

Чудових результатів можна досягти поєднуючи корпусні меблі з ДСП чи фанери та окремі деталі з натурального дерева (масиву). Кухня з ДСП і стільниця з масиву натурального дерева або дерев’яні фасади – це компроміс і варіант, бюджетніший за кухню, зроблену цілком з натурального дерева.

Майстри «РІЧ» у власному столярному цеху (Київ, Теремки) виготовляють вироби з дерева (стільниці для кухні, дерев’яні фасади та ін.), тому за виготовлення вашої кухні на замовлення буде відповідальна одна організація, що, безумовно, значно знижує ризики розтягнення строків виготовлення і «нестикування» у поєднанні кухні з ДСП та стільниці чи фасадів з натурального дерева.

Звертайтеся до нас будь-яким зручним для вас способом. Обіцяємо надати детальну консультацію спеціаліста щодо ваших майбутніх корпусних меблів і швидкий попередній прорахунок вбудованих меблів на замовлення.