Фасади та внутрішні стіни з випаленого дерева

Майстерня дерев’яних меблів «РіЧ» виготовляє на замовлення і монтує фасади та внутрішні стіни з випаленого дерева, зокрема з випаленої сосни, модрини, канадського кедра.

В Японії техніка випалювання дерева називається Yakisugi або Shou Sugi Ban. Така техніка використовувалась для захисту фасадів з випаленого дерева від пожеж. Окрім протипожежних якостей, випалювання дерева має антисептичні властивості. А про декоративну складову годі й згадувати – краще один раз побачити й відчути на дотик.

Бактерії, грибки та різноманітні шкідники дерев гинуть при високих температурах випалювання, що забезпечує довгий строк служби випаленого дерева на фасаді будинку, терасі або паркані з випаленого чорного планкену.

При випалюванні сосни й інших хвойних порід за технологією Yakisugi або Shou Sugi Ban поверхня дерева набуває неповторної текстури, усі гострі кути згладжуються так, ніби дощечка якийсь час шліфувалася морем. Випалене дерево набуває глибокого чорного кольору, який можна висвітлити до світло-коричневого шляхом вичісування чорного попелу з поверхні випаленого дерева. Окрім того чорний колір (шар чорного попелу) на поверхні випаленого планкенуз дерева служить чудовим ультрафіолетовим фільтром та захищає лінгіндерева від руйнування сонячними променями.

Фасади, тераси іпаркани з випаленого дерев’яного планкенуYakisugi або Shou Sugi Ban можна вкривати різноманітними матеріалами, просоченнями ілаками. Це може бути олія льону, фасадні масловоский олії для покриття дерева зовні приміщень, акрилові та інші фасадні лаки, емалі ілазурі й інші фарби для дерева (для зовнішніх робіт).

А якщо є завдання максимально стилізувати випалене дерево (Yakisugi, Shou Sugi Ban) під старі дошки – з покриттям можна і зачекати 6-16 місяців. За цей час фасад з випаленого дерева набуде колоритного зістареного вигляду. За декілька місяців без покриття випалений фасад чи випалені дошки паркану не почнуть руйнуватися – технологія випалювання надійно захищає дерево від зовнішніх погодних факторів.

З 2012 року команда «РіЧ» реалізувала кілька проектів з використанням декоративного випалювання дерева: три фасади з випаленого планкенуз сосни, чорний паркан з випалених соснових дощок, дитячий майданчик з випаленого соснового планкенувласного виробництва для приватного садочка під Києвом і оздоблення стін парної бані з випаленого ромбус-планкенуз канадського кедра.

Ми надаємо детальну консультацію з технології випалювання дерева (Yakisugi або Shou Sugi Ban) і допомагаємо обрати варіант що підійде для вашого фасаду будинку, тераси, паркану або садових меблів.

Усі реалізовані об’єкти з використанням випалених дощок знаходяться в Києві іКиївській області – із задоволенням проїдемося з вами та покажемо наші роботи. Ви зможете оцінити випалене дерево, яке знаходиться на вулиці вже кілька років, і переконаєтеся, що технологія випалювання (випалення) дерева справді захищає і продовжує строк служби дерев’яних деталей на відкритих ділянках (фасад, паркан, тераса, дитячий майданчик). А ще перевірите естетичні ізахисні якості різноманітних покриттів – починаючи від олії льону і закінчуючи колорованиму чорне фасадним акриловим водорозчинним лаком українського